Outback

Velkolepá jízda.

Nic nejezdí tak jako Subaru, protože žádný jiný vůz nebyl jako Subaru vytvořen. Každý model od Subaru byl koncipován tak, aby vám dodal mimořádný pocit bezpečí a současně umožnil vychutnávat si život naplno. Proto většina z našich modelů, včetně zcela nového Outbacku, staví na klíčové technologii v podobě stálého pohonu všech kol Symmetrical AWD. Stálý pohon všech kol Symmetrical AWD zajišťuje lepší propojení s vozovkou a nabízí mimořádnou úroveň vyváženosti a stability díky schopnosti přenášet hnací moment na vozovku prostřednictvím všech kol. Právě toto propojení je zdrojem vaší jistoty a nových zážitků za volantem.

XV

Městský styl, venkovské schopnosti.

Je pro ty, kdo dávají přednost centru města před vilovými čtvrtěmi – ale nevynechají žádnou příležitost vydat se z města ven. Pro ty, kteří žijí v rytmu nepřetržitého ruchu města. Subaru XV je připraveno na každé dobrodružství ve městě — ať již plánované nebo čistě spontánní. Jedinečná kombinace stylovosti, všestrannosti a vzrušení vám dává dost inspirace k výletům všude tam, kam vám životní styl nadiktuje vyrazit. Uvnitř každého Subaru se ukrývá jedinečná kombinace pohonu Symmetrical AWD a motoru SUBARU BOXER: to je zárukou velmi živé zpětné vazby a bezpečného vedení vozu při toulání se ulicemi. Vychutnejte si radost, možnosti a bezpečí uzpůsobené životu ve městě, protože na techniku uvnitř se můžete plně spolehnout.

Forester

Vyzkoušejte si všechno. Dělejte cokoli. Vydejte se všude.

Vozy Subaru, stvořené pro všechny odvážné a navržené pro ty nejstatečnější, jsou vždy postaveny tak, aby zlepšovaly kvalitu našeho života. Ve světě, v celé jeho krásné nespoutanosti a nepředvídatelnosti, se štěstí může kdykoli a bez varování obrátit zády k nám – a právě proto řidiči oceňují jistotu za každé situace, bezpečnost a uvolněnou pohodu, kterou může nabídnout jedině vůz Subaru. SUV Forester se pyšní špičkovou spolehlivostí a současně nabízí přímé propojení mezi řidičem, vozidlem a povrchem vozovky. Majitel za volantem se tak může snáze oprostit od myšlenek na možné nepřízně osudu, a raději se zaměřit na uskutečnění všech svých snů, cílů a tužeb.

Impreza

Všechny cesty vedou k radosti.

Z dílny perfekcionistů, pro uživatele všestranných zájmů. Okamžik, kdy v životě dosáhnete toho nejlepšího, je nezapomenutelným zážitkem. A tento zážitek je ještě znásoben v případě, že mimořádných výsledků dosáhnete hned v několika oblastech najednou. Někdo tomu říká perfekcionismus, ostatní to označují za život prožívaný naplno. Navíc záleží na bezpečnosti. Pro Subaru je bezpečnost prioritou. A záleží na ní i všem, kteří za vznikem Imprezy stáli. Nejvíce ze všech na ní záleží vám samotným. A proto byla Impreza navržena tak, aby dosáhla mimořádných výsledků ve všech aspektech bezpečnosti. Vše od ochrany cestujících v případě nehody až po prostředky, které mají pomoci se nehodám v první řadě vyhnout. Impreza je prošpikována technologiemi a konstrukčními řešeními, které vám poskytnou klid v duši a zajistí maximální bezpečnost při Vaší jízdě, ať již se vydáte kamkoli.

BRZ

Zrozen k jízdě.

V Subaru BRZ neslouží řízení k pouhému přesunu z bodu A do bodu B – je to vášeň.
Subaru BRZ získalo ocenění Sportovní auto roku v anketě ZLATÝ VOLANT 2018
Pouze za jediným účelem: přinášet co největší radost z řízení každému, kdo usedne za jeho volant. SUBARU BRZ bylo od počátku koncipováno tak, aby nabídlo strhující požitek z jízdy. Disponuje všemi ingrediencemi potřebnými k tomu, aby nabídlo požitek z řízení ryze sportovního vozu – k tomu přispívá nízké těžiště, mimořádně nízká hmotnost vozu, agilní řízení a kokpit zaměřený na řidiče.

Solterra

První čistě elektrické SUV od Subaru.

Jméno Solterra vzniklo spojením slov Sol a Terra, latinských názvů Slunce a Země. Symbolizuje spojení člověka s přírodou
a zároveň cíl vytvořit plnohodnotné SUV od Subaru schopné i jízdy v terénu.
Solterra se coby globální model začne prodávat v Evropě, Spojených státech, Kanadě, Japonsku a Číně již od poloviny roku 2022.