Českobudějovická firma AUTO BALKAR s.r.o. Vám nabízí své služby v oblasti autorizovaného prodeje a servisu automobilů japonské značky Subaru. Jsme jediným autorizovaným dealerem Subaru v  jižních Čechách. Dokážeme uspokojit i nejnáročnější zákazníky, stejně jako vyhledat kvalitní řešení při nákupu automobilu s pohonem všech kol. Neváhejte se obrátit na naše prodejce a staňte se členy rozrůstající se rodiny Subaru.

SUBARU nabízí dlouholetou tradici v pohonu 4×4, vyspělou technologii a trvale drží nejvyšší příčky v testech spolehlivosti a bezpečnosti. Přijďte se k nám na vozy Subaru podívat, zažije pocit z jízdy s vozem majícím stálý pohon všech kol a přesvědčte se o kvalitě precizně vyrobených vozů MADE IN JAPAN.

Prodej nových vozů

Při návštěvě našeho autosalonu Vám prodejce představí aktuální modelovou nabídku vozů SUBARU. Jsme připraveni prodiskutovat s Vámi Vaše potřeby a vzhledem k šíři modelové řady vybrat takový vůz, který plně vyhoví Vašim požadavkům. Kontaktujte našeho prodejce a domluvte si konzultaci s prodejcem nebo rovnou testovací jízdu.

Kromě samotného automobilu a příslušenství Vám můžeme poskytnout širokou nabídku financování, pojištění a dalších služeb, například registraci vozu, pískování skel, montáž zabezpečovacích zařízení, bezpečnostních fólií a podobně. Vyberte si způsob financování z nabídky SUBARU FINANCE a nenechte si ujít možnost financování bez navýšení.

Servis

V našem servisu Vám zajistíme úplnou péči o Váš vůz SUBARU v rámci záruční doby i po ní. Obraťte se na našeho přijímacího technika a domluvte si konzultaci nebo rovnou servisní prohlídku.

Navíc si u nás vážíme věrnosti našich zákazníků. Abychom našim zákazníkům dali najevo, že si jejich věrnosti opravdu vážíme, zavedli jsme program zvýhodnění na vozy zakoupené v Auto Balkar. V praxi tento program zajišťuje nadstandardní služby a výrazné cenové zvýhodnění při servisování a opravách na všechna auta zakoupená u nás v Auto Balkar.

Příslušenství a náhradní díly

Navštivte nás nebo kontaktujte našeho specialistu a vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství a náhradních dílů. Samozřejmostí je i možnost montáže vybraných doplňků.

Nepropásněte nejnovější vydání Subaru Magazínu!
Čísla 36, 35 a 34 k dostání zdarma na našem salonu Auto Balkar v Českých Budějovicích.

Kde nás najdete?

Najdete nás na Novohradské ulici č.p. 70 v Českých Budějovicích po pravé straně směrem na Nové Hrady naproti centru lékařské genetiky. Budeme se na Vás těšit ve všední dny od 7:15– 17:00.

Auto Balkar s.r.o.

Novohradská 70, 370 08 České Budějovice (směr Nové Hrady)