Zkušenosti a tradice

Auto Balkar

Autorizovaný dealer Subaru a specializovaný servis Kia s nejdelší tradicí v jižních Čechách

Českobudějovická firma AUTO BALKAR s.r.o. Vám nabízí své služby v oblasti autorizovaného prodeje a servisu automobilů japonské značky Subaru a specializovaného servisu značky Kia.

Dokážeme uspokojit i nejnáročnější zákazníky, stejně jako vyhledat kvalitní řešení při nákupu automobilu s pohonem všech kol. Neváhejte se obrátit na naše prodejce a staňte se členy rozrůstající se rodiny Subaru. Jsme jediným autorizovaným dealerem Subaru pro jižní Čechy.

Auto Balkar je Váš spolehlivý partner již od roku 1994 a při nákupu osobních vozů značky Subaru se čím dál více našich zákazníků přesvědčuje, že Když Subaru, tak z Balkaru. Našich zákazníků si u nás opravdu vážíme, proto jsme zavedli věrnostní bonus ve formě výrazné slevy v našem servisu na všechny vozy Subaru zakoupené v Auto Balkar.

Prodej nových vozů

Kupujete nový vůz a váháte s výběrem? Obraťte se na profesionály ve firmě Auto Balkar. Máme již více než 27 let zkušeností s prodejem osobních vozů zejména asijských značek.

Při návštěvě našeho autosalonu Vám prodejce představí aktuální dostupnou nabídku vozů a projde s Vámi aktuální modelovou nabídku vozů SUBARU. Jsme připraveni prodiskutovat s Vámi Vaše potřeby a vzhledem k šíři modelové řady vybrat takový vůz, který plně vyhoví Vašim požadavkům. Kontaktujte našeho prodejce a domluvte si konzultaci s prodejcem nebo rovnou testovací jízdu.

Kromě samotného automobilu a příslušenství Vám můžeme poskytnout širokou nabídku financování, povinného i havarijního pojištění a dalších služeb, například registraci vozu, pískování skel, montáž zabezpečovacích zařízení, bezpečnostních fólií a podobně. Vyberte si způsob značkového financování z nabídky SUBARU FINANCE.

Servis a opravy

V našem servisu Vám zajistíme úplnou péči o Váš vůz SUBARU i Kia v rámci záruční doby i po ní. Obraťte se na našeho přijímacího technika a domluvte si konzultaci nebo rovnou servisní prohlídku.

Navíc si u nás vážíme věrnosti našich zákazníků. Abychom našim zákazníkům dali najevo, že si jejich věrnosti opravdu vážíme, zavedli jsme program zvýhodnění na vozy Subaru zakoupené v Auto Balkar. V praxi tento program zajišťuje nadstandardní služby a výrazné cenové zvýhodnění při servisování a opravách na všechny vozy Subaru zakoupené u nás v Auto Balkar.

Příslušenství a náhradní díly

Navštivte nás nebo kontaktujte naše servisní specialisty a vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství a náhradních dílů. Samozřejmostí je i možnost montáže vybraných doplňků.

Pro vyhledání náhradních dílů budeme potřebovat znát VIN Vašeho vozu

Autorizovaný dealer

Subaru

SUBARU nabízí dlouholetou tradici v pohonu 4×4, vyspělou technologii a trvale drží nejvyšší příčky v testech spolehlivosti a bezpečnosti. Přijďte se k nám na vozy Subaru podívat, zažije jedinečný pocit z jízdy s vozem majícím stálý pohon všech kol a přesvědčte se o kvalitě precizně vyrobených vozů MADE IN JAPAN.

Specializovaný servis

Kia

V servisu Auto Balkar Vám zajistíme úplnou péči o Váš vůz Kia v rámci záruční doby i po ní. Obraťte se na našeho přijímacího technika, domluvte si konzultaci nebo rovnou servisní prohlídku a získejte pozitivní zkušenosti s profesionálními servisními službami firmy Auto Balkar s.r.o. Postaráme se o Váš vůz kvalitně, levně a se zárukou.

Adresa firmy

Auto Balkar s.r.o.

Novohradská 70
370 08 České Budějovice

IČO: 06565743
DIČ: CZ06565743