Zkušenosti a tradice

Auto Balkar s r.o.

Jsme jediným autorizovaným dealerem Subaru v jižních Čechách. Dokážeme uspokojit i nejnáročnější zákazníky, stejně jako vyhledat kvalitní řešení při nákupu automobilu s pohonem všech kol.

Autorizovaný prodej Subaru

Kupujete nový vůz a váháte s výběrem? Obraťte se na profesionály ve firmě Auto Balkar. Máme již více než 27 let zkušeností s prodejem osobních vozů zejména asijských značek.

Při návštěvě našeho autosalonu Vám prodejce představí aktuální dostupnou nabídku vozů a projde s Vámi aktuální modelovou nabídku vozů SUBARU. Jsme připraveni prodiskutovat s Vámi Vaše potřeby a vzhledem k šíři modelové řady vybrat takový vůz, který plně vyhoví Vašim požadavkům. Kontaktujte našeho prodejce a domluvte si konzultaci s prodejcem nebo rovnou testovací jízdu.

Kromě samotného automobilu a příslušenství Vám můžeme poskytnout širokou nabídku financování, povinného i havarijního pojištění a dalších služeb, například registraci vozu, pískování skel, montáž zabezpečovacích zařízení, bezpečnostních fólií a podobně. Vyberte si způsob značkového financování z nabídky SUBARU FINANCE.

Nabídka vozů
Modely Subaru
Subaru Kia Ceske Budejovice Balkar

Autorizovaný servis a prodej náhradních dílů Subaru

V našem autorizovaném servisu Vám zajistíme úplnou péči o Váš vůz Subaru v rámci záruční doby i po ní. Obraťte se na našeho přijímacího technika a domluvte si konzultaci nebo rovnou servisní prohlídku.

Navíc si u nás vážíme věrnosti našich zákazníků. Abychom našim zákazníkům dali najevo, že si jejich věrnosti opravdu vážíme, zavedli jsme program zvýhodnění na vozy Subaru zakoupené v Auto Balkar. V praxi tento program zajišťuje nadstandardní služby a výrazné cenové zvýhodnění při servisování a opravách na všechny vozy Subaru zakoupené u nás v Auto Balkar.

Navštivte nás nebo kontaktujte naše servisní specialisty a vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství a náhradních dílů. Samozřejmostí je i možnost montáže vybraných doplňků.

Pro vyhledání náhradních dílů budeme potřebovat znát VIN Vašeho vozu